Home » 2020 » Травень » 04

День: 04.05.2020

07 травня о 11.00 в приміщенні Тернівської сільської ради відбудеться громадське обговорення стосовно реорганізації Малосмілянської школи.
“Педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти, батьки учнів, а також мешканці села Мала Смілянка мають акредитуватися (зареєструватися) шляхом направлення на електронну адресу Тернівської сільської ради заяви не пізніше ніж за п’ять календарних днів до дати проведення громадського обговорення, або безпосередньо в день проведення громадського обговорення шляхом подачі письмової заяви до секретаря сільської ради.”
“Письмові пропозиції та зауваження подаються на електронну адресу Тернівської сільської ради e-mail:trada91@ukr.net, не пізніше ніж за п’ять календарних днів до дати проведення громадського обговорення, або в строк не пізніше ніж за п’ять календарних днів до дати проведення громадського обговорення подаються в письмовій формі до секретаря сільської ради за адресою: вул. Центральна, 35, с. Тернівка, Смілянський район.