Home » Фотоальбоми » 205 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

205 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииСьогодні, 14.03 в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст., вчителями української мови та літератури Коваленко Л.Л. та зарубіжної літератури Пруденко Д.О., був проведений чудовий захід, приурочений 205 річчю Дня народження Шевченка Т.Г.. Під час свята учні декламували вірші, ставили сцени, виконували пісні. В кінці заходу була проведена вікторина ” Чи знаєте ви Т.Г. Шевченка”.

Чуттєвою і захоплюючою була розповідь Олексієнко К.М., вчителя початкових класів, яка є родом з с. Моринці, та 10 років провела в музеї, де весь цей час виконувала роль няні та виросла на поезії Т.Г.Шевченка. Дякуємо організаторам та учасникам за дивовижний захід!

На данном изображении может находиться: 3 человека, в помещении
На данном изображении может находиться: 12 человек, люди стоят, свадьба и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят