Home » Фотоальбоми » 5 сторінок з життя митця – 4 клас

5 сторінок з життя митця – 4 клас

9 березня минає 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Син кріпака, змалку сирота, талановитий юнак, що не мав змоги розвинути свій талант художника, став Світочем українського народу.
Осторонь знаменної дати не залишились учні 4 класу. Вони “перегорнули   .Першою сторінкою було його дитинство.

Слухаючи розповідь про дитячі роки, учні із заплющеними очима уявляли моменти з життя. Друга сторінка – “Шевченко – художник”, переглянули відео з добіркою найяскравіших його шедеврів. Третя сторінка- “Шевченко – поет”.Розглянули виставку книг та прослухали декламування вірша від Пічкур Софії “На Великдень, на соломі…” Четверта сторінка- “Шевченко у серці кожної країни…”-перша людина, яка має більше 128 пам”ятників, монументів…П”ята сторінка – “Що ми знаємо про Кобзаря”.Проведено бліц-опитування про життя та творчість талановитої людини. Мабуть, не знайдеться в Україні жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. І до сьогодні, через стільки десятиліть, його твори хвилюють та тривожать душі.

Вчитель 4 класу Бак О.В.