Home » Шкільне життя » Акція “16 днів проти насильства”

Акція “16 днів проти насильства”

Акція «16 днів проти насильства»
В Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

img_20161207_101851
З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, у Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
25 листопада соціальним педагогом та педагогом-організатором організовано відкриття акції «16 днів проти насильства» та оформлено стенд на відповідну тематику, а також проведено відео урок «Стоп насильству» для учнів 5-9 класів. Заступником директора з навчально-виховної роботи було розроблено та вручено учням школи інформаційні буклети «Насильство в сім’ї не прийнятне».
28 листопада по 9 грудня практичним психологом із учнями 7-8 класів проведені заняття з елементами тренінгу «Школа – це простір без насильства», та для 9 класу – «Робота за кордоном: міфи та факти» і проведено анкетування на тему «Вивчення негативних явищ в учнівському середовищі». Педагогом-організатором організовано конкурси малюнків серед учнів 1-9 класів «Діти проти насильства», «Зупинимо СНІД разом» серед учнів 5-7 класів.img_20161207_103959
Класними керівниками проведено тематичні виховні години : «Ми проти СНІДу та насильства», бесіди «Правила соціальної поведінки людей : люди з обмеженими фізичними можливостями» та «Волонтерський рух в Україні».
Соціальним педагогом проведено круглий стіл «Чи може бути життя без насильства» та урок запитань-відповідей «Твоя поведінка під час конфлікту». Учителем історії проведено усний журнал «Пам’яті студенток розстріляних у Монреалі 1989 року.
Проведені заходи,стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.
Памятайте! Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

img_20161207_102307img_20161207_103848 Заступник директора з НВР
Танцюра А.В.