Home » Мультимедіа » Акція “Збережемо первоцвіти”

Акція “Збережемо первоцвіти”

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди стоят«Первоцвіт, первоцвіт, знов родився ти на світ…»
4 березня в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. , вчителем природознавства, біології,хімії та основ здоров’я Приймак А.А. та вчителем 2 класу Шарлай Н.А., була проведена екологічна акція “Захистимо первоцвіти”. Метою заходу було: привернути увагу учнів школи до знищення рослин, що занесені до Червоної книги України; викликати відчуття відповідальності за стан довкілля, акцентувати увагу, що природа вимагає від людей любові й поваги, турботи і дбайливого ставлення. Дякую організаторам та учасникам за чудовий захід.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол, ребенок и в помещении