Home » Фотоальбоми » Андріївські вечорниці в початковій школі

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Андріївські вечорниці в початковій школі

“Гей, на наших вечорницях
Хто сумний – розвеселиться!”

«Андрію, Андрію, подаруй надію!..» Традиційні вечорниці – свято вареників та дівочого гадання відбувалося в Малосмілянські загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, 13 грудня на свято Апостола Андрія Первозваного. Цього вечора перед учнями ожили герої українських звичаїв та обрядів.

Дійство, яке заворожувало і захоплювало – затишна хата з щедрою господинею, гурт веселих дівчат, хлопців «із сусіднього села», щедрий стіл із смачними стравами, – усе це налаштовувало присутніх на неабиякий позитив.

А які ж вечорниці без гадання? Таємниче ворожіння дівчат на свою долю – на чоботах, на галузках, на папірцях з іменами женихів – саме в цю ніч вважається магічним і віщує майбутнє.

Все свято супроводжувалося українськими піснями, а також не обійшлося й без калити, яка, за легендою, приносить щастя, без пана Коцюбинського і пана Калитинського. Калиту ж навипередки намагалися відкусити завзяті хлопчаки. Після усіх обов’язкових для цього вечора обрядів молоді господині гостинно запросили усіх присутніх скуштувати вареники.

Головний лейтмотив учасників дійства – українські традиції живучі, вони – мирні і щирі. Як і український народ. І дуже важливо їх берегти й розвивати. Велике дякую, хочеться сказати організаторам цього свята, а саме класним керівникам 3 та 1 класу, Гончаренко В.О. та Шарлай Н.А., а також за гарні пісні та музичний супровід вчителю музики Коваленко Л.Л.

Завуч школи ТанцюраА.В.

 


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!