Home » Мультимедіа » Бесіда “Стоп булінг” у 8 класі

Бесіда “Стоп булінг” у 8 класі

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Макс Михайлюк, люди стоятНині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного та до вчителя. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу.
Булінг (bullying, від анг. bully — хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей, вчителів.

Сьогодні, 08.02.2019р., класний керівник 8 класу Приймак А.А. провела з учнями бесіду на тему: “Стоп булінг”.
Мета бесіди: формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги.
На вхідних дверях класної кімнати учні прикріпили знак “Стоп булінг” і таким чином визначили зону вільну від булінгу.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и ребенок
Нет описания фото.