Home » Презентації » Безпечний Інтернет

Безпечний Інтернет

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят5 лютого в світі відзначають День безпечного Інтернету. Зараз в Україні майже 22 млн користувачів Інтернету, тому питання безпеки в мережі більш ніж актуально. Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини, особливо вразливі у цьому контексті діти.

Тому в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено ряд заходів , метою яких є огляд видів інтернет-небезпек та способів захисту школярів від них, практичні поради з виявлення та нейтралізації негативного впливу кібербулінгу на дитину. Вчителем інформатики, директором школи, О.П.Кармазіной, серед учнів 5-9 класів були проведені такі заходи: тренінг “Фішинг та інтернет – шахрайство”, форум “Разом за найкращий інтернет” , година спілкування “Безпека дитини в Інтернеті”.

Нет описания фото.