Home » Фотоальбоми » Декада педагогічної майстерності

Декада педагогічної майстерності

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит«Найважливіша умова успішної роботи школи, – підкреслював В.О.Сухомлинський, – це багате, різностороннє інтелектуальне життя педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці, постійне інтелектуальне зростання, удосконалення».
З 11 по 22 березня в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. пройшла декада педагогічної майстерності,

під час якої були проведені відкриті уроки, на яких вчителі використовували різні інноваційні та інтерактивні методи та прийоми роботи, виховні заходи, виставка педагогічної майстерності, презентації самоосвіти та розвитку вчителів, що атестуються, тренінг “Крокую до майстерності” – створювали портрети успішного та не успішного вчителя.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: Анна Танцюра, стоит и текст
На данном изображении может находиться: один или несколько человек и текст
На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят