Home » Фотоальбоми » День Цивільного захисту в школі

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

День Цивільного захисту в школі

Відповідно до наказів   Міністерства  освіти і науки України  від 21.03.2000 №68,    Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків  Чорнобильської катастрофи   від  23 квітня  2001 року №97 , наказу відділу освіти Смілянської РДА «Про  проведення Дня Цивільного  захисту, об’єктового тренування,  тижня захисту дітей  в закладах освіти  району» від 27  квітня    2018  року № 69 та наказу по школі « Про проведення Дня Цивільного захисту, об’єктового тренування в школі» від 30.03.2018 року №32 та з метою моніторингу  навчальних досягнень учнів  з цивільного захисту, основ здоров’я , набутих  знань працівниками і  учнями  протягом навчального року,  перевірки  виконання  плану  цивільного  захисту  закладів  освіти і забезпечення  високого рівня    проведення заходів  10 травня 2018 року було проведено День цивільного захисту (далі – День ЦЗ), у ході якого перевірено здатність співробітників та учнів грамотно й чітко діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій, уміння убезпечити своє життя і здоров’я, рівень практичних навичок дій за сигналами оповіщення.      

У День ЦЗ в школі було проведено такі заходи:

  • загальношкільна лінійка, на якій було поставлено завдання та оголошено план проведення Дня ЦЗ;
  • виставка “Цивільний захист”, Надзвичайні ситуації”, “Знай і вмій”, ”Людина в екстремальних ситуаціях”;
  • уроки за темами: у 1-х класах – «Земля – наш рідний дім, а ми господарі у нім», у 2-х класах – «Скажімо наше тверде «ні» всім пожежам на землі», у 3-4-х класах – «Порятунок і захист людей у надзвичайних ситуаціях», у 5-х класах – «Природні катаклізми», у  6-7-х класах – «Чорнобиль. Це не повинно повторитися», у 8-х класах – «Знати, щоб передбачити; передбачити, щоб діяти», у 9-х класах – «Людина в екстремальній ситуації»:
  • загадки, конкурси, вікторини, рольові ігри;
  • перегляд відеофільмів та відеороликів;
  • Гра- квест «Цивільний захист – це не жарти» серед учнів 5-9 класів, під час якої відпрацьовувалися вміння користуватись  засобами колективного та індивідуального захисту, надання першої медичної допомоги, дії в разі  виникнення  пожежі  та користування вогнегасниуом;
  • конкурс малюнків серед молодших школярів;
  • відпрацьовано дії командно-керуючого складу невоєнізованих формувань та учнів на випадок виникнення пожежі та сигналу «Увага всім!», проведено евакуацію учнів та персоналу з приміщення школи у безпечне місце.

День ЦЗ у школі було проведено організовано. Керуючий склад, вчителі та учні продемонстрували готовність до дій в екстремальних умовах, до виконання запланованих заходів поставилися відповідально. Поставлені завдання та мета Дня ЦЗ досягнуті.

У кожному класі проведено змістовні уроки, на яких обговорювались конкретні факти подій останнього часу як в Україні, так і за її межами, використовувались відео- та аудіо записи. Учні відпрацьовували правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, брали участь у конкурсах, вікторинах, виконанні та обговоренні тестових завдань. Учителі підготували разом з учнями відповідну наочність, роздатковий матеріал, використали різні цікаві форми проведення уроків, у тому числі й інтерактивні.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!