Home » Фотоальбоми » День ЦЗ

День ЦЗ

На данном изображении может находиться: 4 человека, ребенок, дерево, трава, на улице и природаУ світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов’язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами. Їх виникнення, як правило загрожує життю людей, завдає великих матеріальних збитків.
В Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ст. було проведено День цивільного захисту в рамках Тижня безпеки життєдіяльності.
День цивільного захисту в школі проведено:

– з метою організації навчання запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру і реагування, у разі їх виникнення,
– з метою захисту учасників навчально-виховного процесу і працівників галузі, зменшення матеріальних витрат,
– з метою практичного відпрацювання учнями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту,
– з метою досягнення злагодженості у роботі керівного, командно-начальницького та особового складу позаштатних формувань навчального закладу в цілому як об’єкта цивільного захисту. при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
Учні початкових класів переглядали тематичні мультфільми « Абетка безпеки»
Учні школи були активними учасниками вікторини – Квесту «Знання правил безпеки вбереже від небезпеки», проведеного педагогом- організатором Гурбелею О.В.
Вчителем основ здоров’я Приймак А.А., було проведено практичні заняття: «Надання першої медичної допомоги» та «Використання найпростіших засобів захисту органів дихання та шкіри».
Під час учбової евакуації учні та працівники школи продемонструвала злагодженість дій та високу мобільність колективу школи у разі надзвичайної ситуації.
Вчителем фізкультури Боговиком А.О. проведено спортивні змагання.
День цивільного захисту у школі завершився лінійкою, на якій підвели підсумки Дня і підкреслили, що підготовка з ЦЗ в школі на задовільному рівні, працівники і учні школи усвідомлюють важливість завдань ЦЗ.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево и на улице
На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице и природа
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево и на улице
Нет описания фото.