Home » Фотоальбоми » День пам’яті Героїв Крут. «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ»

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

День пам’яті Героїв Крут. «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ»

Крути29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

До цієї дати в Малосмілянській загальноосвітній школі було організовано  і проведено цикл масових заходів «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ».

27 січня в школі була проведена година скорботи «Крути: і сум, і біль, і вічна слава». Під час заходу говорилося про необхідність Згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора. Організована хода до Обеліска Слави з покладанням квітів, де учні школи та вчителі вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв.

30 січня, педагогом-організатором Шарлай Н.А. в школі була проведена загальношкільна лінійка до Дня памяті героїв Крут «Навіки молоді – герої Крут». Захід проводився з метою ознайомлення учнів з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя. Активну участь в заході брали учні 4 класу та вчителі Коваленко Л.Л., Бак О.В., які  підготувала повідомлення про бій під Крутами, декламували поетичні твори, присвячені героям Крут. Наприкінці заходу присутні переглянули відеофільм «Молода кров», присвячений воїнам Крут.

31 січня волонтерський загін школи «Надія», разом з педагогом – організатором Шарлай Н.А., провели акцію «Вшануймо  ветеранів» присвячену дню вигнання окупантів з Смілянщини, сходили та привітали односельчанина, ветерана війни Баклана Олександра Івановича.

На протязі тижня в школі було оформлено тематичну виставку присвячену героям Крут та переглянуто відеофільм «Діти війни».

Любіть Україну, як вірні сини,
Віддати життя їй готовіє,
Як юні сини, що життя віддали
Під Крутами всі, як Герої…

     Заступник директора з НВР

Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів,

Танцюра А.В.


Leave a comment

Шкільне життя

RSS Новини середньої освіти в Україні

  • Сталася помилка Це може означати, що канал не працює. Спробуйте ще раз пізніше.

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!