Home » Фотоальбоми » День пам’яті і примирення

День пам’яті і примирення

Ми свято шануємо пам’ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

8 травня в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася урочиста лінійка присвячена Дню пам’яті та примирення.     Під час заходу учні переглядали відео презентації, пригадали історію тих сумних подій, вшанували пам’ять загиблих запаливши свічки та хвилиною мовчання. Захід закінчився покладанням квітів біля Обеліску Слави.

З 5 по 8 травня пройшли уроки мужності, під час яких учням розповідалося про трагічні події Другої Світової війни. Вихованцями гуртка «Фантазія», було виготовлено символи цього дня – червоні маки. Волонтерський загін школи привітав єдиного ветерана в селі, Баклана Олександра Михайловича. Заходи, приурочені пам’ятним датам, не залишили байдужими нікого.