Home » Фотоальбоми » День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоятДень Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну. 8 травня в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. пройшли заходи присвячені цьому дню, відбулася лінійка – реквієм, покладання квітів до Обеліска Слави. В цей день звучали музичні композиції, що торкнулися кожного серця, вірші, які проникали в саму душу, чудовий танок з символічними квітами – маками. Дякуємо педагогу організатору Гурбелі О.В., вчителю музики Коваленко Л.Л. та всім учасникам заходу. Бажаємо всім МИРУ!

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 8 человек, в помещении