Home » Мультимедіа » День партизанської слави

День партизанської слави

Однією з пам’ятних дат вересня є 22 число. Саме 22 вересня 2001 року в нашій країні вперше відзначався День партизанської слави. Цей день відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи свого життя. Не оминула ця подія і нашу школу. В цей день для учнів 8-9 класів було проведено тематичний урок мужності “Партизанський рух в роки Другої світової війни і під час операції об’єднання сил на Сході”. Учні 5-6 класів також долучилися до споминів подій тих часів. Їм було представлено документальний фільм про Сидора Артемовича Ковпака -командира партизанського загону в роки Другої світової війни. Всі учні з задоволенням розглянули карту руху партизанських загонів під час війни, поділилися своїми знаннями з історії про партизанів і партизанський рух.