Home » Мультимедіа » День Перемоги

Встеляйте квітами дороги, –
Вже проліски цвітуть, розмай,
В день незабутній Перемоги
Ми квіти кидаємо під ноги
Бійцям, що мир несли в наш край.
День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату.
Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – Його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу. Для школярів Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  цей день завжди особливий. Як і кожного року, напередодні 9 травня була проведена урочиста лінійка на честь відзначення річниці Дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні, під час якої звучали вірші,

пісні і танці,

в кожному класі пройшов традиційний урок Мужності з переглядом відеофільмів,

після урочистої частини вся школа понесла квіти до пам’ятника загиблим воїнам де провели акцію “Посади квітку пам’яті” під час якої всі учні школи висадили біля обеліску Слави квіти,та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і на останок  рознесли листівки-вітання та квіти ветеранам та воїнам АТО.

Все далі і далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто, не задумуючись, віддав своє життя в ім’я Свободи. У Наших серцях ніколи не згасне пам’ять про людей близьких і зовсім невідомих – тих, хто боронив свій отчий край. Схилімо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.