Home » Фотоальбоми » День Щастя в школі

День Щастя в школі

Щастя – це вічна дорога земна,

Щастя – це літо, зима і весна,

Щастя – це сонце, злива і сніг,

Щастя – це пісню ділити на всіх,

Щастя –це віра в добро і любов,

Щастя – це музика вільних дібров,

Щастя – це друзі і рідний твій дім.

Щастя – це світ, подарований всім.

Міжнародний день щастя покликаний показати, що щастя – одна з найголовніших цілей людства, і прагнення до нього людей однакове на всій Землі.

Сьогодні, 20 березня Малосмілянська школа відзначала день щастя. Ранок почався з лінійки, під час якої  класним колективам було надано заготовку пелюстки, на якій вони мали написати, що в їхньому розумінні ЩАСТЯ. Для учнів 5-9 класів квітка щастя була розташована у фойє школи. Учні початкових класів виготовляли та презентували свої: «Квіти щастя», «Долоньки щастя», які розмістилися в початковій школі.

Приємно було, що всі учні  школи активно долучилися до даного заходу. Протягом дня проходила акція «Лист щастя», учні писали листи, вдячності, побажання та кидали в скриньки!

Всі охочі могли прочитати, що ж таке щастя і хоча  чіткого формулювання щастя немає й досі, адже кожен розуміє його по-своєму, і кожен по-своєму правий. Головне, щоб щастя і надалі залишалося невичерпним джерелом для гармонії, натхнення, творчості і сприятливого розвитку людей.