Home » Фотоальбоми » День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

З нагоди цього свята в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено урочисту лінійку «Україна – єдина соборна держава».

Проведений  захід сприяв вихованню в учнів  національної свідомості , глибокої поваги та любові до Батьківщини, формуванню рис громадянина Української держави та пробудженню  інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.

Завуч школи Танцюра А.В.