Home » Фотоальбоми » День Соборності України у Малосмілянській школі

День Соборності України у Малосмілянській школі

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.
Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна з важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас, а одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.
Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Протягом 20-23 січня 2017 року в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна».
В школі проведено ряд заходів:

– тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

– виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»,  «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

– книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “ Соборна Україна: від ідеї до життя ”;

– конкурс малюнків «Соборна Україна –  це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення»;

– лінійка пам’яті «Україна – єдина соборна держава»;

Відзначаючи День Соборності України, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, що переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України. Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й державного суверенітету зміцнюють нашу віру у свою спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити достойне життя кожного громадянина України.

Єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.