Home » Мультимедіа » День Святого Валентина

День Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

В цей день в школі ,з самого ранку, почала працювати святкова пошта, «Скринька кохання» була переповнена валентинками, які учні отримали під час  проведеної лінійки. Для учнів старшої школи, було організована та проведено конкурсно- розважальну програму, присвячену Дню Святого Валентина.

Оригінальністю та нетрадиційністю відзначався і сам сценарій та план проведення Дня закоханих. На початку програми була проведена лотерея, де роздавалися квіточки хлопчикам  та дівчаткам (з прикладамми). По спів паданню відповідей на квіточках створювалися пари, які брали участь у конкурсах.

Під час розважальної програми було проведено ряд цікавих та творчих конкурсів між «закоханими парами»,що дали змогу присутнім в  залі визначити найромантичнішу пару у школі. Нею стали Билина Ярослав та Богданова Анна. Як зазвичай, переможці отримали невеличкі подаруночки, а для усіх присутніх була проведена святкова дискотека.

Сподіваємося, що ще довго у школі пануватиме така дружня романтична атмосфера, як у День Святого Валентина.

Заступник директора школи з НВР

Танцюра А.В.