Home » Мультимедіа » День знань 2018 рік

День знань 2018 рік

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице

Найсвітліша дорога в світі —
Це дорога до знань, до школи.
Пам’ятайте це, любі діти,
Не забудьте цього ніколи.

1 вересня у Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 13 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнуть цікаве шкільне життя за програмою «На крилах успіху» разом з першим вчителем Бак О.В., їх чекає цікаве окрилене навчання..
Для дев’ятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішаль

На данном изображении может находиться: 4 человека, на улице

ним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Директор школи Кармазіна Олена Петрівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, толпа, дерево, растение, небо, на улице и природа
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице
На данном изображении может находиться: Алла Приймак, улыбается, стоит, дерево, небо, на улице и природа