Home » Мультимедіа » День знань

День знань

Не зважаючи на похмуру погоду 1 вересня,  вулиці села ожили, замайоріли білими бантами, вишиванками, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань. Сьогодні стіни Малосмілянської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів наповнилися гомоном та сонячними посмішками! Всі нарядно вбрані,  учні та їх батьки поспішали на свято Першого дзвоника, особливо надзвичайним і довгоочікуваним цей день став для першокласників та дев’ятикласників. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки своїх батьків, зробивши свій перший крок на великому шляху знань.

Директор школи Пруденко Дмитро Олегович привітав присутніх з початком нового навчального року. Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята Пономаренко Іван Михайлович, голова сільської ради та голова профспілки  сільськогосподарської дослідної станції с. Холоднянське, Холоденко Ольга Михайлівна.

Також були відмічені досягнення учнів та вчителів школи, ята вручені грамоти та дипломи. Лунали слова привітання від батьків першокласників та вихованців Малосмілянського дитячого садочка.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Пролунав перший дзвоник, що закликав всіх учнів до своїх класів на перший урок.