Home » Мультимедіа » «Голуб МИРУ, прилети! Україну захисти!»

«Голуб МИРУ, прилети! Україну захисти!»

Людина створена природою для миру,

а не для війни,

народжена для радості,

а не для горя…

Франсуа Рабле

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими і школярів нашої школи. Сьогодні, 21 вересня усі учні Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів стали активними учасниками акції «Голуб миру» і всі від 1 до 9 класу внесли свою лепту аби їхнє сьогодення було мирним. Розпочався день урочистою лінійкою, був піднятий прапор нашої держави під виконання учнями гімну України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та військових в АТО. Протягом тижня школярі брали активну участь в акції «Голуб миру», виготовлявши голубів з паперу .

Діти початкових класів намалювали малюнки на тему «Україна очима дітей». Завершилась акція флеш-мобом «Діти України за мир» під гаслом «Голуб МИРУ, прилети! Україну захисти!» та виконуючи пісню «Діти України» .

Завуч школи

Танцюра А.В.