Home » Фотоальбоми » І ось пролунав Останній дзвінок!!!!

І ось пролунав Останній дзвінок!!!!

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. 25 травня 2018 року у Малосмілянській загальноосвітній школі, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Для 5 дев’ятикласників він пролунав прощальною мелодією.

Серед гостей на урочистій лінійці побували представники Малосмілянської сільської ради, голова Пономаренко І.М.. Представник від директора Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Блащука М.І., Холоденко О.М..  Привітати молодь із початком дорослого життя, високоповажні гості , як люди справи, насамперед радили випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Тож вибирати треба такі спеціальності, в яких є потреба української економіки.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від директора школи Кармазіной О.П., від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих. Не обійшлось свято і без подарунків….Принтер – від директора Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Блащука М.І..

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!