Home » Фотоальбоми » Кав’ярня “Весняні барви”

Кав’ярня “Весняні барви”

07 березня в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день хоч і був дощовим, та свято було наповнене весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
Учні школи подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусь, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.