Home » Мультимедіа » Лінійка – реквієм “А сотня відлетіла в небеса”

Лінійка – реквієм “А сотня відлетіла в небеса”

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и в помещении2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати, 20 лютого 2019 р., учні Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними. Під час лінійки педагог- організатор Гурбелі О.В. нагадала присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, підкреслила, що з події Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.
Учні 9 класу разом з педагогом- організатором Гурбелею О.В. вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Горбенка Андрія Степановича, відвідавши його могилу та поклали квіти. Дякую учням, організаторам та всім хто долучився до заходу.

На данном изображении может находиться: в помещении
На данном изображении может находиться: 11 человек, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении