Home » Мультимедіа » Літературна вікторина «Що ми знаємо про Шевченка?» в 2 класі

Літературна вікторина «Що ми знаємо про Шевченка?» в 2 класі

У росяні вінки заплетені суцвіття
До ніг тобі, титане, кладемо.
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.
Тебе своїм сучасником звемо.
  В учнів 2 класу сьогодні пройшла літературна вікторина «Що ми знаємо про Шевченка?», яка відкрили нові сторінки з життя Тараса Шевченка. Діти із задоволенням виконували різноманітні завдання, давали відповіді на питання, були дослідниками, розшифровували слова та навіть цілі вислови. Час пролетів швидко, весело та цікаво!
Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!

Я впевнена, що ці заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності. І ще раз переконатися, що

Поезія Шевченка – це вогник,

схожий на полум’я свічки,