Home » Мультимедіа » Ми пам’ятаємо!

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Ми пам’ятаємо!

Стоять обеліски на славу багаті.

Вклонімося низько безсмертним солдатам.

Вони воювали у грізну годину,

В боях захищали свою Батьківщину!

Давно відгриміли залпи війни… Суворий час Великої Вітчизняної  став надбанням історії. Та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація – у цей день країна вклонятиметься вам, солдати Перемоги.

З метою виховання в учнів поваги до героїчних подвигів співвітчизників, ушанування пам’яті тих, хто загинув у роки страшної війни 1941 – 1945 років, формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, сприяння пробудженню бажання вив чати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.  9 травня 2017 року в селі Мала Смілянка,  біля Обеліска Слави, для всіх жителів села проходив  мітинг,  на честь дня Перемоги. В цей день звучало багато привітань: від голови Малосмілянської сільської ради Пономаренка І.М., від директора сільськогосподарської дослідної станції,  Блащука М.І., від вихованців Малосмілянської ДНЗ «Дзвіночок». Справжнє свято влаштували для односельців школярі Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, які привітали всіх присутніх зворушливими піснями у виконанні ансамблю «Дивограй» під керівництвом вчителя музики, Коваленко Л.Л.,особливо зачепила до сліз пісня,  у виконанні соліста ансамблю,учня 4 класу Бердника Олександра «Я ненавиджу війну». Приємним подарунком для односельців, під керівництвом педагога – організатора Шарлай Н.А., стали   запальні  таночки у виконані учнів 4 класу «Салажата» та учнів старшої школи «Ой не ходи Орисю»  та флешмоб з піснею «Воїни світла».

Незважаючи на непростий час, нікого з тих, хто полягли на полях битв Великої Вітчизняної війни, і тих, хто повернувся до мирної праці, ми не маємо права забути ні в День Перемоги, ні в звичайний буденний день. Їм завжди наша любов, повага і шана. Адже ми у великому боргу перед ними. Пам’ятаймо про це.

Вічна пам’ять героям!

Вічна слава переможцям!

Ми пам’ятаємо!

Завуч школи, Танцюра А.В


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!