Home » Фотоальбоми » Миколай,Миколай,ти до нас завітай

Миколай,Миколай,ти до нас завітай

Сьогодні відбулося свято”Миколай,Миколай,ти до нас завітай” в Малосмілянській школі під керівництвом вчителя початкових класів Бак Ольги Валеріївни.Святий Миколай – чудотворець, доброчинець, чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам’яті, він розносить дарунки дітям, вітає з зимою, благословляє на добрі вчинки. Наші дітки підготували вірші, пісні, частівки, подарунки для запрошених гостей. Активну участь у проведені свята брали батьки учнів 4 класу, а саме Пічкур Леся Олександрівна.На свято був запрошений отець Сергій, який розповів про життя чудотворця.Діти і дорослі з захопленням слухали розповідь. Також від священника всі в залі отримали іконки святих. Хочеться сказати велике СПАСИБІ сільському голові Малосмілянської сільської ради Пономаренку Івану Михайловичу, депутату сільської ради Зозулі Олексію Миколайовичу та ВО “Черкащани” за солодкі подарунки.Дякуємо за підтримКу та тісну співпрацю , що завжди приходити на допомогу школі.