Home » Мультимедіа » Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят и в Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑ‰ÐµÐ½Ð¸Ð¸Міжнародний День рідної мови
Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого, в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. відзначили Міжнародний День рідної мови, серед учнів 5-9 класів, вчителями української мови, Коваленко Ларисою Леонідівною та Билиною Русланом Миколайовичем, було проведено захід, у формі брейн – рингу,

під час якого змагалися дві команди: “Українці” та “Патріоти”, кожен мав змогу проявити себе, та показати свої знання з української мови. Захід пройшов, цікаво, весело з чудовими піснями у виконані: учениці 2 класу Криворот Анастасії, учнів 5 класу, учениці 7 класу Богданової Анни та вчителя музичного мистецтва Коваленко Л.Л.. Перемогу отримала команда “Патріоти” та без подарунків ніхто не залишився. Дякую організаторам та учасникам за чудовий захід!

На данном изображении может находиться: 4 человека, на улице и в помещении
На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Наталья Кузьменко и Лариса Коваленко, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и ребенок