Home » Фотоальбоми » Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди.

Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

У Малосмілянській школі 1 червня було проведено ряд заходів для учнів школи. День розпочався із святкової лінійки, на якій лунали вірші та веселі пісні. Учні із задоволенням приймали участь у  різноманітних конкурсах, іграх та отримали масу позитивних емоцій та вражень., В цей день, як і кожного року традиційно, варили козацьку кашу.  На свято   завітав голова Малосмілянської сільської ради Пономаренко І.М., який прийшов як завжди з солодкими подарунками для дітей, та щирими привітаннями.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.