Home » Мультимедіа » Міжнародний день Землі

Міжнародний день Землі

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.

Отож, і учні нашої школи взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі, організатором якого була вчитель біології та хімії Приймак А.А.
В школі відбувся турнір – вікторина “Калейдоскоп” між учнями 6 та 7 класів.
Цікавою та пізнавальною була екологічна гра між збірними 8 – 9 класів “Земля – це не звалище!”