Home » Мультимедіа » Новорічне свято в 1-4 класах

Новорічне свято в 1-4 класах

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоятЗимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

27 грудня чарівне дійство завітало до учнів початкових класів Малосмілянської школи. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.

Відомі казкові персонажі – бабусі Ягусі, Шрек, Дід Мороз та Снігуронька завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.
Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.
Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Анна Танцюра, люди улыбаются, люди стоят
На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Наташа Шарлай, Анна Танцюра и Оля Бак, люди улыбаются, люди стоят
На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Анна Танцюра и Оля Бак, люди улыбаются, люди стоят и люди на сцене
На данном изображении может находиться: 16 человек, люди улыбаются, люди на сцене