Home » Фотоальбоми » Новорічне відлуння добрих сердець!

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Новорічне відлуння добрих сердець!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.
Не обминув радісний, святковий настрій і Малосмілянську загальноосвітню школу І – ІІ ступенів.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, казковими історіями та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул, 29.12. у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи та учнів 5-9 класів. У цікавій формі пройшло новорічне свято, кожен клас показав справжні таланти, у вигляді казкових сценок, цікавих історій, танців та пісень. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.
А яким цікавим та яскравим стало Новорічне свято коли до дітей з солодкими подарунками завітав голова сільської ради Пономаренко Іван Михайлович. Привітавши присутніх зі святом та побажав всім міцного здоров’я, миру та злагоди , щоб усі мрії у новому році здійснилися.

Дякуємо ПП Липко В.І, ПП Руденко П.А., ПП Михайлевский О.П., ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» директор Трибулкін Г.А., за вітання та солодкі подарунки для учнів 1-9 класів. Сподіваємось, що цей святковий настрій, який вони створили для дітей залишиться у їхніх серцях надовго!
Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
З Новим роком!
Заступник директора з НВР
Малосмілянської ЗОШ І – ІІ ступенів
Танцюра А.В.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!