Home » Фотоальбоми » Новорічне відлуння добрих сердець!

Новорічне відлуння добрих сердець!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.
Не обминув радісний, святковий настрій і Малосмілянську загальноосвітню школу І – ІІ ступенів.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, казковими історіями та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул, 29.12. у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи та учнів 5-9 класів. У цікавій формі пройшло новорічне свято, кожен клас показав справжні таланти, у вигляді казкових сценок, цікавих історій, танців та пісень. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.
А яким цікавим та яскравим стало Новорічне свято коли до дітей з солодкими подарунками завітав голова сільської ради Пономаренко Іван Михайлович. Привітавши присутніх зі святом та побажав всім міцного здоров’я, миру та злагоди , щоб усі мрії у новому році здійснилися.

Дякуємо ПП Липко В.І, ПП Руденко П.А., ПП Михайлевский О.П., ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» директор Трибулкін Г.А., за вітання та солодкі подарунки для учнів 1-9 класів. Сподіваємось, що цей святковий настрій, який вони створили для дітей залишиться у їхніх серцях надовго!
Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
З Новим роком!
Заступник директора з НВР