Home » Шкільне життя » Новорічні свята у Малосмілянській загальноосвітній школі

Новорічні свята у Малосмілянській загальноосвітній школі

sam_9563

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так, 29 грудня,  проходили свята у нашій школі.Весело пройшло новорічне свято в  учнів 1-4 класів.  Учасниками новорічного свята були герої мультиків та казок.sam_9555

Учні 1 класу вразили присутніх двома  міні сценками про Верку Сердючку та Бабу Ягу яка підготувала подарунок у вигляді запального таночка.

sam_9571Учні 2 класу привітали глядачів своїми казковими образами Зими та Східної Красуні, яка зачарувала всіх своїм східним танцем.

Третьокласники покорили всіх своїм артистизмом у казці про Курочку Рябу на новий лад, та в Новорічній сценці, з яскравими героями у вигляді, Сніговита, Фіксиків , Зими та подарували чудовий танец у виконані дівчаток.

sam_9588

Четвертокласники привітали глядачів символічним танцем «Півняча полька» та колядками і щедрівками.

Діти і задоволенням водили Новорічні хороводи, приймали участь у різноманітних веселих конкурсах.

sam_9559На наше свято завітав гість , якому ми завжди дуже раді, голова сільської ради Пономаренко Іван Михайлович, який привітав всіх з Новорічними святами, та подарував учням школи солодкі подарунки, та як завжди не залишив і саму школу без подарунка, у вигляді поповнення Інтернету на весь рік, за що ми безмежно вдячні.

Відразу після виступу початкових класів цікаво виступали класні колективи  5-9 класів на Новорічному святі «З Новим роком друзі».  Вони вразили  всіх присутніх змістовними міні-виставами з історії відзначення Нового Року, його традицій святкування в Україні та яскравими новорічними атрибутами.sam_9636
Чудовим був виступ учнів 5-6 класів, які привітали глядачів Колядками «Україна колядує», та цікавою казковою виставою.

sam_9648

sam_9644

Учні 7 класу підготували казку про Снігурочку на новий лад, події якої вразили глядачів своєю непередбачуваністю.

sam_9655

sam_9657

Веселим і цікавим був виступ учнів 8 класу, особливо вразила міні сценка з кінофільму «За двома зайцями», та не менш вражаючою була сценка «Сон Остапа».

Здивували всіх глядачів своїм виступом учні 9 класу, що представили казку «Курочка Ряба на новий лад», кумедними сценками « Панянка – Селянка» та «Контрольна робота учнів 9 класу 30 грудня».
Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. І таких учнів у нас у школі багато.

Висловлюємо щиру подяку всім юним артистам, які приймали участь у новорічних святах.
Швидко промайнув  святковий день, а далі на наших учнів чекають  довгоочікувані  зимові канікули.
І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під  ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!