Home » Шкільне життя » ОБМЕЖЕННЯ НА ВЕЛИКДЕНЬ

ОБМЕЖЕННЯ НА ВЕЛИКДЕНЬ

До уваги жителів Тернівської громади!

З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), встановлено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год. 00 хв. 11 квітня 2020 року).

Закликаємо не організовувати пікніки на природі на період карантину.  А також, на великодні свята, прошу вас не ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних. Залишайтесь вдома і дивіться богослужіння у прямому ефірі по телебаченню або в інтернеті. Бережіть себе та своїх близьких!

Божого нам всім благословіння!

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації об’єктового  рівня