Home » Презентації » “Одна година як цілий день” – ШМО вчителів початкових класів

“Одна година як цілий день” – ШМО вчителів початкових класів

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА…Скільки цікавого, нового ми чуємо звідусіль…Чому б і нам не спробувати? Сьогодні в Малосмілянській школі відбувся міні-тренінг для вчителів початкових класів під керівництвом керівника ШМО Бак О.В. “Одна година як цілий день” . На тренінгу обговорили питання “Чи потрібно змінювати освіту”, “розібрали” чотири основні компоненти ранкової зустрічі та спробували виконати деякі вправи ранкової зустрічі.

Вчителі були задоволені та в піднесеному настрої. Про домашнє завдання теж не забула…Тож продовження далі…