Home » Мультимедіа » Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень

Кожний початок навчального року в навчальних закладах розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. Більшість заходів на олімпійську та спортивну тематику присвячується Дню фізичної культури та спорту, який відзначається саме  у вересні.

Традиційно, у Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з 09 вересня по 12 вересня проходив «Олімпійський тиждень».

8 вересня  серед учнів 8-9 класівпройшли змагання з настільного тенісу.

11 вересня  у 1-4 класах  проведено  Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

9 вересня напередодні Дня фізичної культури та спорту, між учнями 5-9 класів пройшли змагання з футболу.

9-10 вересня в школі пройшли змагання з шашок та шахмат.

12 вересня серед учнів 5-9 класів пройшли “Веселі старти”