Home » Шкільне життя » Опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності. Посилання для опитування:

Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді. При цьому інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною.