Home » Мультимедіа » Перший урок 2018-2019 н.р.

Перший урок 2018-2019 н.р.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Макс Михайлюк, в помещении

Сьогодні, 1 ВЕРЕСНЯ, в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, не зважаючи на вихідний день, всі класні керівники1-9 класів ( Бак О.В., Шарлай Н.А., Танцюра А.В., Гончаренко В.О., Коваленко Л.Л, Зеленська Л.Б., Дьогрик О.М., Приймак А.А., Сидоренко І.Ф.) у своїх класах провели “Перший урок”, який розпочав навчальний рік! Всі уроки були різноманітними, у вигляді квестів, подорожів, змагань, наповнені цікавими та захоплюючими завданнями. Хочеться відзначити кожного класного керівника, та висловити їм велику вдячність за проведену роботу, адже кожен з них підійшов до цього творчо та креативно!

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Макс Михайлюк, люди сидят
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении