Home » Фотоальбоми » Профілактичні бесіди

Профілактичні бесіди

З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень, 19 травня у Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ступенів співробітниками поліції було проведено профілактичні бесіди зі школярами. Учні ознайомились з автомобілем поліції, пригадали правила дорожнього руху, далі для учнів провели бесіду про вживання алкогольних напоїв, наркотиків, куріння та їх вплив на життя дітей,про попередження правопорушень, злочинів, та хто несе відповідальність за здійснення їх неповнолітніми. Також школярі ознайомились з професією поліцейського та з речами які використовуються у роботі. Учні приймали активну участь у заході, вчилися розбирати і збирати зброю, приміряла на собі засоби захисту, лишали відбитки пальців, задавали безліч питань.