Home » Фотоальбоми » Профілактика правопорушень – серед учнів 5-9 класів

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Профілактика правопорушень – серед учнів 5-9 класів

13 жовтня 2017 р. з учнями Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів, представником правоохоронних органів, був проведений день профілактики правопорушень і злочинів.

Організація та проведення таких заходів – це не лише бажання дорослих вберегти підлітків від вчинення правопорушень та злочинів, а й надія на те, що іноді звичайні роз’яснення про трагічні наслідки таких вчинків можуть вберегти не лише здоров’я, а й життя дітей, попередити вчинення злочинів проти них. Це ефективна можливість вберегти підлітків від шкідливого впливу вулиці та стимулювання відповідальності батьків у цьому питанні.

Згідно річного плану роботи школи діє ряд програм щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх, відповідно до яких проводяться різноманітні заходи. Коли ж діти знають не лише свої права, а й обов’язки, це дає їм можливість швидше зорієнтувати у певних складних життєвих ситуаціях. Основні права дитини містяться у міжнародному документі – Конвенції ООН про права дитини. «Організовуючи день профілактики, ми не лише ознайомлюємо вас з вашими правами та обов’язками, а й хочемо застерегти від вчинення правопорушень, наслідки яких можуть вплинути на ваше майбутнє», – звернувшись до школярів, підсумувала представник правоохоронних органів.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!