Home » Фотоальбоми » Прощавай, початкова школо!

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Прощавай, початкова школо!

Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання в початковій школі . За ці роки школа стала для учнів другою домівкою. Чотири роки вони разом долали сходинки до країни Знань.

18 травня 2018 року  урочисто пройшло свято прощання з почат­ковою школою у випуск­ників 4 класу Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Чотири роки ми по­ступово піднімалися східцями країни Знань. Найголовніше – навчилися читати, писати, рахувати, а також дружити і просто жити в колективі нашого класу та школи. Під час заходу діти  пригадали, якими були роки на­вчання у початковій школі. А зга­дати було про що. Звичайно, це і успіхи, і невеличкі проблеми, з якими старалися впоратися. Але більш за все згадується хороше.              

Випускники з великим задоволенням готувалися до свята, вчили вірші, пісні, танці. Подякували всім вчителям, батькам, подарували квіти та медалі.

Не обійшлося на святі і без привітання директора школи Кармазіной О.П.. На завершення свята учні заспівали пісню «Початкова школо,знай!»

Свято підготувала творча людина, класний керівник Бак О.В. та музичний керівник Коваленко Л.Л. ,яка і поведе випускників у старшу школу. Свято пройшло весело та яскраво!


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!