Home » Фотоальбоми » Прощавай, початкова школо!

Прощавай, початкова школо!

Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання в початковій школі . За ці роки школа стала для учнів другою домівкою. Чотири роки вони разом долали сходинки до країни Знань.

18 травня 2018 року  урочисто пройшло свято прощання з почат­ковою школою у випуск­ників 4 класу Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Чотири роки ми по­ступово піднімалися східцями країни Знань. Найголовніше – навчилися читати, писати, рахувати, а також дружити і просто жити в колективі нашого класу та школи. Під час заходу діти  пригадали, якими були роки на­вчання у початковій школі. А зга­дати було про що. Звичайно, це і успіхи, і невеличкі проблеми, з якими старалися впоратися. Але більш за все згадується хороше.

Випускники з великим задоволенням готувалися до свята, вчили вірші, пісні, танці. Подякували всім вчителям, батькам, подарували квіти та медалі.

Не обійшлося на святі і без привітання директора школи Кармазіной О.П.. На завершення свята учні заспівали пісню «Початкова школо,знай!»

Свято підготувала творча людина, класний керівник Бак О.В. та музичний керівник Коваленко Л.Л. ,яка і поведе випускників у старшу школу. Свято пройшло весело та яскраво!