Home » Фотоальбоми » Шкільний семінар на тему “Основні методи технології критичного мислення”

Шкільний семінар на тему “Основні методи технології критичного мислення”

Сьогодні, 30.03.2018 р.,в такому теплому педагогічному колі, серед вчителів Малосмілянської школи, було проведено шкільний семінар на тему “Основні методи технології критичного мислення”. Під час заходи було розглянуто, що таке критичне мислення, з яких етапів воно складається. Вчителі заздалегідь отримали завдання з підготовки до семінару, під час якого ознайомили колег з основними методами та прийомами критичного мислення, та їх застосування під час уроків, були проведені практичні вправи, кожен підійшов до цього творчо та креативно.

Було представлено дуже багато матеріалів,я які на протязі семінару кожен складав в спеціальну папку, створюючи для себе посібник вправ. На завершення ми спробували поділити всі методи на чотири групи за таким принципом: “Складання запитань і відповідей”, “Представлення своєї точки зору”, “Прийоми по розвитку навичок розв’язання проблем”, “Навички ведення дискусій”. Хочеться висловити велику вдячність своєму педагогічному колективу, за плідну та цікаву працю! Ви всі великі МОЛОДЦІ!!!! Дякую Вам за співпрацю!!!