Home » Фотоальбоми » Шкільний семінар “Сучасний урок”

Шкільний семінар “Сучасний урок”

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииСьогодні, 29.03.2019 р., в Малосмілянській ЗОШ І – ІІ ступенів, для вчителів школи пройшов семінар на тему “Сучасний урок”. Захід пройшов легко, активно, творчо. Чудові презинтації підготували вчителі, які атестуються: Кармазіна О.П., Сидоренко І.Ф., Шарлай Н.А., Гурбеля О.В..

Учасники викуновали різні завдання, проходили анкетування, та на завершення створили лепбук “Сучасний урок”. Після семінару пройшла атестація вчителів. Дякую всім учасникам за активну участь та підготовку до заходу. Ви найкращі!

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении