Home » Мультимедіа » Свято 8 березня

Свято 8 березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, учні 1 класу, які підготували ніжний таночок для своїх матусь, чудові пісеньки та багато гарних слів. Гарними стали виступи учнів 2 класу, учениця Ткаченко Інна зачарувала присутніх східним танцем, веселою сценкою привітали учні 3 класу. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Хлопчики 4 класу в свою чергу вітали дівчат, матусь, бабусь  подарувавши східний танець. Приємною несподіванкою була поява і привітання на святі нового ансамблю «Цьомики», учасниками якого є дівчатка 1-3 класів, з двома чудовими піснями «Киця Кицюня» та «Загубилось зайченя».

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші з привітаннями від учнів 6 класу.  Хлопці показали себе справжніми чоловіками. Вони представили джентельмен-шоу для дівчат під назвою «Нумо хлопці». У їх виконанні було багато різноманітних завдань з якими вони справно справлялися. Ніжним було привітання піснями від ансамблю «Дивограй». Після конкурсної програми, журі визначило переможців і всі учасники  були нагороджені подарунками.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.