Home » Мультимедіа » Свято 8 березня

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Свято 8 березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, учні 1 класу, які підготували ніжний таночок для своїх матусь, чудові пісеньки та багато гарних слів. Гарними стали виступи учнів 2 класу, учениця Ткаченко Інна зачарувала присутніх східним танцем, веселою сценкою привітали учні 3 класу. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Хлопчики 4 класу в свою чергу вітали дівчат, матусь, бабусь  подарувавши східний танець. Приємною несподіванкою була поява і привітання на святі нового ансамблю «Цьомики», учасниками якого є дівчатка 1-3 класів, з двома чудовими піснями «Киця Кицюня» та «Загубилось зайченя».

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші з привітаннями від учнів 6 класу.  Хлопці показали себе справжніми чоловіками. Вони представили джентельмен-шоу для дівчат під назвою «Нумо хлопці». У їх виконанні було багато різноманітних завдань з якими вони справно справлялися. Ніжним було привітання піснями від ансамблю «Дивограй». Після конкурсної програми, журі визначило переможців і всі учасники  були нагороджені подарунками.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!