Home » Фотоальбоми » Свято Букварика

Свято Букварика

Прощавай Букварику, в школі перший друже
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

19 квітня 2018 року, в учнів 1 класу, Малосмілянської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів, відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками! Святкова програма здивувала гостей номерами танців .

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з їхньою чудовою вчителькою, Шарлай Наталією Анатоліївною, яка стала для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!