Home » Фотоальбоми » Свято до Дня Перемоги

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Свято до Дня Перемоги

Ніхто не забутий;

На попіл ніхто не згорів:

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам’ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

 

9 травня,  в селі Мала Смілянка відбулося свято присвячене Дню Перемоги , що проходило біля обеліска Слави. Активну  участь у святі прийняли учні Малосмілянської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, що виявили своє небайдуже ставлення до подій які відбувалися в 1939-1945 роках ,та вшанували пам’ять загиблим солдатам,  та висловили свою вдячність і повагу ветеранам війни. Своїми виступами вразили  жителів села учні 1 класу з неймовірними, емоційними таночками «Пасадобль», «Танго» та «Черевички»  під керівництвом свого вчителя, Шарлай Н.А. та учні 5-6 класів з танцем «Полька». Дуже чутливим був виступ з віршем учениці 5 класу, Уманської Аліни. Чарівно звучали пісні, у виконані шкільного ансамблю «Дивограй» та учениць Богданової Анни та Дяченко Анни, а також торкнулися кожного серця своєю піснею дует учня 5 класу Бердника Олександра та вчителя музики Коваленко Л.Л., від якої мимоволі на очах з’являлись сльози.

Протягом свята односельчани насолоджувалися виступами : Холоднянського Народного  жіночого  вокального  ансамблю, наймолодших вихованців Малосмілянського дитячого садочка «Дзвіночок», слухали чудові пісні у виконані Пастушенка Павла, Пастушенко Людмили, Майданик Анни.

Жителів села вітали зі святом голова сільської ради Пономаренко І.М. та директор Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції національного наукового центру “інститут землеробства національної академії аграрних наук України” Блащук М.І.     


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!