Home » Шкільне життя » Свято Святого Миколая у Малосмілянській загальноосвітній школі

Свято Святого Миколая у Малосмілянській загальноосвітній школі

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята.
День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

Уночі з 18-го на 19-те грудня Миколай приходить до кожної оселі й залишає подарунки слухняним дітям під подушкою або в чоботі біля порогу. А неслухняним дітям Святий з натяком приносить різочки, які лишає в куті.

День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим  та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

У цей день,серед учнів 1-4 класів, в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшло  довгоочікуване свято Святого Миколая.

В Україні є чудові народні традиції,

Є колядки, є щедрівки, є і вечорниці,

День Святого Миколая, день чудовий на землі.

Ждуть його в своїх оселях, і дорослі, і малі.

Сьогодні знову ми святкуєм Свято Миколая

І бажаєм, щоб збулися всі ваші бажання.

Приходить він завжди до нас перед Новим роком

Добрим щедрим і багатим, пресвятим пророком.

Ведуча свята,Олексієнко К.М., розповіла присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих. Школярі готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи  свої вміння та здобуті знання: учні 1-2 класів розказували вірші, співали пісні, танцювали. Найбільше дітям сподобались різноманітні конкурси. В кінці свята всі учні отримали солодкі подарунки від помічникаСвятогоМиколая.