Home » Мультимедіа » Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. У передостанні дні весни у Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Для 5 девятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора– випускні екзамени.

На традиційне свято останнього дзвоника до с школи завітали вельми шановні гості –головний спеціаліст відділу освіти Бульченко Т.М.,  голова Малосмілянської сільської ради Пономаренко І.М., Зозуля О. М. Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, високоповажні гості , як люди справи, насамперед радили випускникам, аби освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Тож вибирати треба такі спеціальності, в яких є потреба української економіки.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!